Haber

Yılmaz Büyükerşen İftarda Şehit Yakınları, Gaziler ve Ailelerine Seslendi: “Siz Başımızın Tacı, Bize Emanetsiniz”

Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkanı Yılmaz Büyükerşen, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile iftarda bir araya geldi. Önder Büyükerşen, “Siz bizim baş tacımızsınız ve bize emanetsiniz. Biz her zaman yanınızdayız, hakkınız ödenmiyor” dedi.

EBB’nin ramazan ayında klasiğe dönüştürdüğü iftar programlarında şehit yakınları, gaziler ve aileleri bir araya geldi. Lider Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci ve Deniz Kaplan, CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP Eskişehir Milletvekili adayları Utku Çakırözer, Jale Parıltı Süllü ve Abdülkadir Adar, Türk Gazileri Gaziler Şehit Dullar ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Sevinç Uluçeşme Türkiye Muharip Gaziler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ekrem Dumlu, şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı.

Başkan Büyükerşen, programda yaptığı konuşmada iftar yemeğine katılan şehit ve gazi ailelerine teşekkür ederek şunları söyledi:

“Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, siz şehit ailelerine, gazilerimize ve onların çocuklarına uzun ömürler diliyorum. Sizler şehitlerimizin emanetlerisiniz. Her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ben sadece sizin değil. belediye başkanı ama aynı zamanda çocuklarınızın ağabeyi, amcası, dedesi. her an yanında olmak.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu