Haber

Şehir Hayatından Bıkan Burcu Kara’nın Köy Hayatındaki Mutluluğunu Gelin Birlikte Öğrenelim

Oynadığı rollerdeki duruluğuyla akıllarımıza kazınan ünlü oyuncu Burcu Kara, son yıllarda doğa ile iç içe bir yaşam sürmeyi tercih ediyor. Aralık 2022’de oğlu Can’ı kucağına alan Burcu Kara, hamileliği boyunca şehir kalabalığındansa köyde vakit geçirmeyi tercih etmişti. Ünlü oyuncunun son derece keyifli hayatına birlikte göz atalım istedik!

Hatırlarsanız ekran kariyerine program sunucusu, muhabir ve haber spikeri olarak başlayan Burcu Kara, daha sonra oyuncu olmaya karar verdi ve bizlerle tanıştı.

Üniversitenin İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Burcu Kara aslında ne istediğine henüz öğrenciyken karar vermiş. O zamanlar yerel kanallarda sunuculuk yapıyordu.

Daha sonra Şahika Tekand’da oyunculuk dersleri almaya başladı ve ilk işi olan Haziran Gecesi dizisinde Duygu olarak ekrana geldi.

Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu, bir süre daha programın sunuculuğunu yapmaya devam etti. Bu arada tiyatro oyunlarını da hayatına soktu.

Hatta Burcu Kara, Romantik Komedi filmindeki Zeynep karakteriyle akıllarımıza kazınmıştı.

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmindeki Prenses Maya karakteri de çok bilinse de Romantik Komedi dizisindeki Zeynep’in yeri herkeste bambaşkadır.

Burcu Kara’nın eşi hepimizin bildiği ama çok sık görmediğimiz bir isim; yani yönetmen Fırat Parlak.

Arkadaşım Hoş Geldin, Tolgshow, Komedi Dükkanı ve Tolga Çevik’in rol aldığı Menajer Ne’aptın gibi yapımlarda sesini her zaman duyduğumuz yönetmen Fırat Parlak. Burcu Kara ve Fırat Parlak, 2016 yılında hayatlarını birleştirmeye karar verdiler.

2017 yılında Ali Çınar’ı kucaklarına alan çift, geçtiğimiz yıl bir bebek daha müjdeledi.

Burcu Kara hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu ve o dönemde bir köy evinde kalmanın kendisine büyük keyif verdiğini bizlerle paylaştı.

2 Aralık 2022’de oğlu Can’ı kucağına aldığını açıkladı.

Ünlü oyuncu o zamandan beri köyde yaşıyor.

Bursa’nın İznik ilçesinde doğup büyüdüğü evi restore ettiren ünlü oyuncu, sık sık Bursa kaçamakları yapmaya devam ediyor.

Geçen gün döndüğü tatilin ardından soluğu tekrar bahçesinde aldı.

“Bahçemi ve köylü kimliğimi ihmal ettiğimi düşünüyorsanız kusura bakmayın.” Burcu Kara’nın paylaştığı şalvar pozları herkes tarafından beğenildi.

Bahçesindeki ekinlere bir göz atalım.

??

??

habersarkikaraagac.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu