Haber

‘Büyük Filistin Mitingi’ne çok sayıda devlet adamı ve siyasi parti lideri katılacak

AK Parti İstanbul İl Müdürlüğü’nden, AK Parti’nin 28 Ekim Cumartesi günü düzenleyeceği ‘Büyük İstanbul Mitingi’ ile ilgili açıklama yapıldı. 28 Ekim Cumartesi günü milyonlarca vatandaşın yanı sıra özel misafirleri de ağırlayacak. Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek mitinge birçok farklı ülkeden devlet adamları, Hükümet Temsilcileri ve Siyasi Parti Liderleri katılacak.”

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına tepkiler sürüyor. AK Parti’nin 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’nda düzenleyeceği ‘Büyük Filistin Mitingi’ne ilişkin il genel başkanlığından açıklama yapıldı. Açıklamada, “Dünyaca ünlü sanatçılar Yusuf İslam, Maher Zain ve Ömer Karaoğlu gösteriye katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitingde sahneye sanatçılar, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, medya, sanat, spor, kültür ve iş dünyasından birçok etkili isim katıldı.” Açıklamada, “Yerli ve yabancı medya kuruluşlarının mitinge büyük ilgisi olacak. Türkiye’nin yanı sıra dünya çapındaki ulusal ve uluslararası medya kuruluşları da mitingi takip etmek üzere akredite oldu.”

SİYASİ PARTİLERDEN YÜKSEK KATILIM

Mitinge siyasi parti liderlerinin de katılacağı belirtilen açıklamada, “Mitinge MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve DSP Genel Başkanı Aksakal da katılacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu