Haber

15 Ağustos Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 15 Ağustos Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Milli Piyango’nun heyecan dolu oyunlarından Süper Loto’da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleşti. 15 Ağustos 2023 Salı akşamı Büyük Loto’da haftanın ilk çekilişinde 6 tane kazanma hayali kuran şans oyunu severler büyük ikramiyeyi kazanmak için sonuçları bekliyor. Peki 15 Ağustos Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 15 Ağustos Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 15 Ağustos Muhteşem Loto sonuç sorgulama sayfası…

15 Ağustos Salı Muhteşem Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun Salı, Perşembe ve Pazar akşamları düzenlediği Süper Loto’da haftanın ilk çekilişi bu akşam yapıldı. Saat 21:30’da canlı olarak gerçekleşen çekiliş YouTube’dan canlı olarak yayınlandı. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazandığı Olağanüstü Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 15 Ağustos Salı Üstün Loto sonuçları sayfasına haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

15 Ağustos Salı Büyük Loto Sonuçları Açıklandı

15 Ağustos Salı Yüce Loto’da kazandıran numaralar; 12, 21, 34, 48, 49, 50 oldu. 6 kazananı çıkmayan çekilişte 126.969.409,88 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki Süper Loto’ya devredildi.

15 AĞUSTOS SALI ÜSTÜN ÇEKİLİŞ SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu