Teknoloji

Xbox Konsolları İçin Yeni Kullanıcı Arayüzü Güncellemesi Mevcut

 
Microsoft, Xbox Series ve Xbox One konsolları için yeni oyunları keşfetmeyi, mevcut oyunlara göz atmayı, topluluklarla etkileşim kurmayı ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmayı kolaylaştıran yeni bir arayüz güncellemesi yayınlamayı planlıyor. Bu güncelleme, kullanıcılara daha kararlı bir deneyim sunar.
 
Yeni güncelleme ayrıntıları
 
 
 
Yeni güncelleme ile Ana Sayfanızın üst kısmında yer alan Kitaplık, Microsoft Mağazası, Xbox Game Pass hizmeti, Arama bölümü ve Ayarlar bölümlerine hızlı erişim menüsü aracılığıyla daha kolay erişebilirsiniz. Aynı zamanda son oynadığınız oyunlar, diğer içerikler ve uygulamalar ekranın alt kısmına yerleştirilerek daha fazla alan oluşturulur.
 
 
 
Güncelleme bununla da kalmıyor, ayrıca sizin için derlenmiş ve kişiselleştirilmiş oyun listelerine ulaşabiliyor, bu sayede oyunları keşfedebiliyorsunuz. Yine, favori oyunlarınızı ve diğer seçenekleri Ana Sayfaya sabitleyerek deneyiminizi özelleştirebilirsiniz.
 
 
Bu şekilde daha fazla içerik yolda. Bu güncelleme şu anda belirli kullanıcılara sunuluyor. Bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Yeni güncellemenin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu