Haber

Türkiye Sigorta, Ampute Futbol Milli Takımı’na sponsorluk desteğini sürdürecek

Türkiye Sigorta, dünya ve Avrupa şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı’na sponsorluk desteğini sürdürecek.

Türkiye Sigorta, Ampute Futbol Milli Takımı’nın yanı sıra tekerlekli sandalye tenisi milli grup sporcuları Zeliha Aksak ve Uğur Altınel ile para yüzmede milli takım sporcusu Sevilay Öztürk’e de sponsorluk desteği sağlayacak.

Federasyon Lideri Alparslan Erkoç, Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli ve Ampute Futbol Milli Grup Teknik Müdürü İsmail Pak’ın katılımıyla Yalova’da bir otelde imza töreni düzenlendi.

Başkan Erkoç, törende yaptığı konuşmada, “Türkiye olarak dünyanın en iyi ampute futbol takımına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece Ampute Milli Futbol Grubu değil, tüm branşlardaki sporcularımız bugüne kadar büyük rol model oldular. spor kamuoyunun dikkatini çekmek. Spor insanı hayata bağlar, daha sağlıklı bir toplum yetiştirir. Federasyon olarak sürekli daha iyiye gitmek en değerli görevimizdir. Bu yüzden aldığımız her takviye bizim için çok şey ifade ediyor. Başarımızda payı olan destekçimiz Türkiye Sigorta’ya yanımızda olduğu için teşekkür ediyorum.”

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, “Avrupa’da ve dünyada ay yıldızlı formayı başarıyla dalgalandıran sporcularımızın her zaman yanında olacağız, yan yana yürüyeceğiz. Maçlarını izlemek için sabırsızlanıyoruz. Ulaşacağız. birlikte, omuz omuza daha nice başarılara.” değerlendirmesini yaptı.

haberpursaklar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu