Ekonomi

Türk Telekom GAMEON’dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Oyunseverler, Türk Telekom’un oyun deneyimini güçlendiren markası GAMEON’un yeni kampanyası ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore üzerinden yapacakları oyun veya oyun içi alışverişlerinde her ay 50 TL Playstore çeki kazanıyor.

Şirket açıklamasına göre, Türk Telekom’un iki markası GAMEON ile Playstore, güçlerini birleştirerek oyuncuların dünyasını zenginleştiriyor. 35Mbps ve üzerinde süratli paketle internet hizmeti alan Türk Telekom GAMEON ferdi konutta internet müşterileri, Playstore üzerinden yapacakları tüm oyun yahut oyun içi harcamalarında her ay geçerli olacak 50 TL armağan cüzdan kodunun sahibi oluyor.

Kampanyaya iştirak kaidelerini karşılayan oyun tutkunları, ortalarında boşluk olacak formda, PLAYSTORE ve TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek şifrelerini alabiliyor ve Playstore’un web sitesi üzerinden yapacakları satın alımlarda 50 TL’lik avantaj sağlayabiliyor.

Şartları karşılayan Türk Telekom bireysel evde internet müşterileri, kampanya ile Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore’da yer alan oyunlara indirimli sahip olma fırsatı yakalıyor.

Playstore kütüphanesinde bulunan ” Marvel’s Spider-Man Remastered”, “God of War”, “Assassin’s Creed Odyssey”, “Red Dead Redemption 2” ve “Far Cry 5″in de ortalarında olduğu tanınan oyunlar platformda keşfedilmeyi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu