Ekonomi

Trendyol Grubu Türkiye’nin geleceği için çalışıyor

Trendyol Cluster CEO’su Erdem İnan, “100. yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini ilke edinerek, “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” dedi. Türkiye’nin Trendyol’u olarak esnafımız, üreticilerimiz, işletmelerimiz ve ekibimizle iş birliği yapıyoruz. “Ülkemizin gelecek yüzyıllara daha güçlü ulaşması için çalışıyoruz. Ülke olarak Cumhuriyetimizin gelecek dönemlerine yönelik çok önemli hedeflerimiz var” dedi.

Trendyol Grubu CEO’su Erdem İnan, Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla yazılı açıklama yaptı. İnan, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu hedefleri elimizden geldiğince desteklemek adına, Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden biri olarak, Türkiye’nin üretim gücünü tüm dünyaya taşımayı ve tüm satıcılarımızı farklı coğrafyalardaki müşterilerle buluşturmayı kendimize hedef belirledik. -ticaret platformları.

2022 yılından bu yana 40 binden fazla satıcımızın ilk kez ihracat yapmasına olanak sağladık. Cumhuriyetimizin gelecek yüzyıllara daha güçlü ulaşması için tüm Trendyol ekosistemiyle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Köklerimiz olan vatanımız Türkiye’nin hem ekonomik hem de sosyal kalkınmasına katkıda bulunurken, aynı zamanda Türkiye’nin üretim gücünün yurt dışındaki temsilcisi olacağız. “Ticaret Bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda ülkemiz e-ihracatına en büyük katkıyı sağlamak için çalışacağız.” – İSTANBUL

haber-beypazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu