Haber

Seçime 5 gün kala Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın mitinginde

ensonhaber.com

Türkiye’deki büyük seçime 5 gün kaldı…

Bu kapsamda adayların il ve ilçe ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugünkü durağı Aydın oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’da coşkulu kalabalığa hitap ediyor.

Erdoğan “Aydın yine çok güzel, kabına sığmayan bir Aydın görüyorum. Bu Aydın isterse bu sefer bir daha sandığı patlatır.”

Erdoğan yaptığı konuşmalarda şu ifadelere yer verdi:

Aydın’ı çok seviyoruz. Efeler yiğitler diyarı zeybekimizin şehri Aydın gönülden selamlıyorum. Sen tarihçilerin ve seyyahların güzelliğini övmekle bitiremediği Aydın’sın. Bugün sizi bir kez daha sevgiyle selamlıyorum.

Şehrimize kazandırdığımız çalışmaların bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul’da 1 milyon 700 bin kişiyle buluştuk. Aydın her zamanki gibi bugün de çok güzel. Bu Aydın isterse bu sefer başkası sandıkları havaya uçurabilir. Tanrı sevgimizi sonsuza dek kutsasın diyorum.

Bu yıl ramazan ayını özellikle deprem bölgesindeki illerimiz için ayırdık. İnşallah gidemediğimiz illere de bir teşekkür ziyareti yapacağız. Bunun için 14 Mayıs’tan galip çıkmamız gerekiyor. 4 günümüz kaldı. Pazar günü çocuklarımızın geleceği için önemli bir karar alacağız.

Bu CHP LGBT mi yoksa bu YETER Partisi LGBT mi yoksa bu HDP LGBT mi? Bu yavruları hiç saymıyorum. Belediye liderleri en büyük finansörleridir. LGBT AK Parti’ye, MHP’ye veya Cumhur İttifakı’na girebilir mi? Ailenin kutsallığına inanıyoruz.

DETAYLAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu