Yaşam

Ömer Oldu dizisinde Gamze’nin alkolik olmadığını kanıtlamak için Ömer’i ‘kandırdığı’ sahne!

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Ömer dizisi bir kez daha gündem oldu. 12. bölüm fragmanında Gamze’nin Ömer’e alkolik olmadığını kanıtlamak için ‘içki’ içtiği sahne goygoycuların diline düştü!

Ömer dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri gündemde.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve daha birçok başarılı ismin bir araya geldiği dizi İsrail yapımı Shtisel’den uyarlanıyor.

Bir imam babanın muhafazakar oğlu Ömer ile kendisinden yaşça büyük ve çocuklu ‘dul’ denilen Gamze’nin aşkını ve zorluklarını anlatan dizide neredeyse her hafta tepki çeken bir sahne var.

Dizilerde evlenip ayrıldığı için hor görülen Gamze, her zaman namus ve ahlakı nedeniyle eleştirilmiş, alkol kullandığı için eleştirilerin hedefi olmuştur.

En büyük eleştiri Ömer ve ailesinden geldi.

Heyecanın dorukta olduğu 11. bölümün ardından 12. bölüm fragmanı da hızlı bir şekilde yayınlandı. Fragmanda Ömer ve Gamze’nin yakınlaştığını görüyoruz.

Gamze’nin Erdal’la birlikte olmasından korkan Ömer’in korkusunu izlerken Gamze, “Alkol testi yapalım sana rahatlar” diyerek Ömer’in burnuna girip ‘takıldı’.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz ?

Hadi sahne sosyal medyada alay konusu oldu diyelim!

Şey, ne diyeceğimizi bilemedik. ?

Yorumu size bırakıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu