Yaşam

‘Kocam Elimin Yanındaydı’ Diyen Kadın Yasak Aşkını Canlı Yayında İtiraf Etti!

Terk programına Didem Arslan Yılmaz ile birlikte gelen Rukiye, geçtiğimiz günlerde karı kocanın birlikte olduğunu iddia etmişti. Daha sonra Rukiye hakkında ağzınızı açık bırakacak iddialar ortaya atıldı. Rukiye canlı yayında yasak aşkını itiraf etti.

“Didem Arslan Yılmaz ile Terk” programına katılan 32 yaşındaki Rukiye, herkesi suskun bırakan bir tartışma ortaya attı. Rukiye, eşi Yılmaz ile eşinin aşk yaşadığını söyledi. Bu vahşete daha fazla dayanamayacağını belirten Rukiye, evden çıktığı için çocuklarını göremediğini sözlerine ekledi.

“Beni teyzesiyle aldatıyor. Bu evlendiğimizden beri var. Kimse inanmadı, bu yüzden ailem normalmiş gibi davrandı.” Rukiye, karı kocanın birlikte olduğunu kendi gözleriyle gördüğünü söyledi.

Rukiye, “Gözümle gördüm, uyuduğumu sandılar. Kendi kocasının yatağından kalkıp bizim yatağımıza gelirdi. Sözlerini kullandı.

Yayına bağlanan Yılmaz’a da ‘Öz karın senin teyzen’ dedi.

Rukiye daha sonra canlı yayında en küçük kızının komşusu Bünyamin’den olduğunu itiraf etti. “Mutsuzdum çünkü Yılmaz teyzesinin yanındaydı.” dedi.

Kocasının halasının yanında olduğunu Bünyamin’e söylediğini, Bünyamin’in de “Seni aldatıyorsa bunu ona söyle” dediğini söyledi. Yayına bağlanan Bünyamin de Rukiye’nin anlattıklarını ikna edici bulmadığını belirtti.

Bünyamin, “İlk başta konuştuk, mesajlaştık. Eşime sohbetimizi anlatmak istediği için mesaj attım. Rukiye evimi yıkmak istedi.” söz konusu.

Rukiye, “Bünyamin’den kurtulmak istedim, kurtulamadım” yanıtını verdi.

Ayrıca Bünyamin, küçük çocuğun kendisinden olmadığını iddia etti. Ortada Didem Arslan da Rukiye’nin hamileyken çocuğu aldırmak için her yolu denediğini açıkladı.

Son olarak teyzesiyle birlikte olduğu iddia edilen Yılmaz’ın teyzesinden de çocukları olduğuna dair dedikodular çıktığı konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu