Haber

Canik’te Ramazan Ayında Yoğun Kontrol

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı boyunca ilçede vatandaşların sağlık ve güvenliği için yoğun denetimler yapıyor.

Canik Belediyesi tüm birimleriyle ilçe halkına hizmet verebilmek için alandan bir an olsun ayrılmadan çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapabilmeleri ve olası olumsuz durumların önüne geçebilmek için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için alanda denetimlerini sürdüren Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde tüm marketlerde hijyen, son kullanma tarihi, kilo, reyon ve kasa fiyatlarını yoğun bir şekilde kontrol etmeye devam ediyor.

Odaktaki Ürün Ağırlıkları

İlçede faaliyet gösteren tüm marketleri ramazan ayı boyunca da sıkı bir şekilde izlemeye devam eden Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, herhangi bir olumsuzluk yaşanmasına izin vermiyor. Marketlerdeki tüm eserleri tek tek inceleyen gruplar, eserlerin hijyen, son kullanma tarihi, ağırlık, reyon ve kasa fiyatlarını denetliyor. Reyonlarda satışa sunulan eserlerin üzerinde yazan ağırlıklar ile gerçek ağırlıkların kontrolünü sağlayan ekipler, eserlerin ilçe halkına aldatıcı ve aldatıcı bir şekilde satışına asla izin vermiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

besirihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu