Ekonomi

Binance, Bitcoin Para Çekme İşlemlerini Durdurmak Zorunda Kaldı

Kripto para piyasaları oldukça hareketli bir günü geride bıraktı. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Bitcoin (BTC) çekme işlemlerini gerçekleştirebilir. iki kez kapatmak zorunda kaldı . Gelin hep birlikte neler olduğuna bir göz atalım.

Binance dün akşam gerçek bir açıklama yaptı, Bitcoin’de ağ tıkanıklığı yaşanıyorve bunun sonucunda çekim süreçleri durduruldu. ilan edildi . 18:15’te yapılan bu açıklama yaklaşık 1 saat sonra ve 19:30’da yenilendi. problemler çözüldü , çekimlerin yeniden yapılabileceği açıklandı. Ama bu da uzun sürmedi.

BTC çekimleri sabah saatlerinde yeniden duraklatıldı!

Saat 04:15’te Binance’in resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama geldi. Bu beyanda, birikmiş işlemler hacim boyutu nedeniyleBTC para çekme işlemleri tekrar durduruldu belirtildi. Bu kez sorunun kaynağı Binance’in kendisiydi. açıklamada, komisyon ücretleri kaynakBir sorun olduğu ve geliştirici grubun bunun üzerinde çalıştığı belirtildi.

Saat 7’ye doğruysa, çekim süreciyle ilgili. sorunlar düzeltildi operasyonların yeniden başlatıldığı bildirildi. Binance, gelecekte benzer bir sorunla karşılaşmamak için gerekli güncellemelerin yapıldığını belirtti. Evet, Binance kullanıcıları an itibariyle borsada Bitcoin ile işlem yapmaya devam edebiliyor.

Bitcoin yaşananlardan pek etkilenmedi.

Binance’te yaşanan olaylar, BTC ve diğer kripto varlıklarında çok büyük kayıplara neden olmadı. 24 saat önce 28 bin 900 dolarSüreci seviyelerden gören BTC, yaşananların ardından yüzde 3 civarında kayıp yaşadı. 28 bin 175 dolar seviyesine geriledi. En büyük hacme sahip 10 kripto varlığın ortasında en büyük değer kaybı yüzde 4,43 ile Ripple’da (XRP) oldu.

Olay, Binance’in kriz yönetimi İyi yaptığını gösterdi. Atılan adımlar ve anlık bildirimler ile yatırımcıların gönül rahatlığı sağlandı. bu da daha derindüşüşü engelledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu