Yaşam

Babasının “Reklam için hayır işleri yapıyor” dediği CZN Burak, artık gülmediği videolar paylaşıyor

Czn Burak Burak Özdemir olarak tanınan geçenlerde babası hakkında isim hakkını satarak dolandırıldığı teziyle şikayetçi olmuştu. Oğlunun şikayeti hakkında konuşan babanın “Deprem bölgesinde yapılan yardımları hep reklam olsun diye yaptı, canı gönülden yapmadı” sözleriyle fenomen gecikmedi. Gülmediği yerde fotoğraf çekmek Czn Burakyaptığı yardımları deprem bölgesine paylaştı.

O ARTIK GÜLÜMSEMEZ

babasıyla yolları ayırmak Czn Burak İstanbul’da yeni bir restoran açmak için hazırlıklara başladı. Oğlunun şikayeti üzerine konuşan baba, “Deprem bölgesindeki yardımları hep reklam olsun diye yaptı, gönülden de yapmadı. Annesine ilgi duydu, babasına düşmanlık etti” dedi. Gülümseyerek çektiği görüntülerle tanınan CZN Burak, babasının sözlerinin ardından üzüldüğü görüntüleri yayınladı. Ünlü isim, 49 milyon takipçisi olan Instagram hesabından afetzedelerden gelen mesajları ve sarsıntı bölgesine yaptığı yardımı paylaşmayı ihmal etmedi.

CZN BURAK İLE BABASI ARASINDA NELER YAŞANDI?

CZN Burak’ın deprem bölgesine yardım etmeye çalışırken babasıyla arasının bozulduğu iddia edildi. Fenomen, yaşananların ardından isim haklarının babası tarafından satıldığını öğrenince dolandırıldığından şikayetçi oldu. Oğlunun şikayeti üzerine konuşan baba, “Dolandırıcılıkla alakası yok… Deprem bölgesindeki yardımları hep reklam olsun diye yaptı, gönülden de yapmadı. Annesinin genlerini alıp babaya düşman ediyor. Sosyal medyasını da sağladım, 2 yıl öncesine kadar Burak diye bir şey yoktu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu