Haber

Antalya Turu Sürdürülebilirlik ve Yeşil Gelecek İçin Pedal Çevirecek Takımları Ağırladı

Antalya Amaçlı Takımlar Turu, sürdürülebilirlik, kapsayıcılık, eşitlik, çevre, sağlık ve yeşil gelecek konularında farkındalık yaratmak amacıyla 8-11 Şubat tarihleri ​​arasında pedal çevirecek.

Antalya, 8-11 Şubat tarihleri ​​arasında Tour of Antalya destekli AKRA bisiklet turuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) seçkin erkekler uluslararası yol bisikleti takviminde 2.1 kategorisinde yer alan ve 4 gün ve 4 etaptan oluşan “Tour of Antalyapowered by AKRA” uluslararası bisiklet yarışı, dünyaca ünlü bisiklet takımlarını ağırlayacak. Antalya beşinci kez. Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından 2018 yılından bu yana düzenlenen Tour of Antalyapowered by AKRA, beşinci yılında yeniden yapılandırılarak, Antalya’nın ve bisiklet turizminin tanıtımına odaklanarak 16 ülkeden 25 grup ve 175 bisikletçiyi ağırlayacak. bisiklet yarışı heyecanı gibi.

2024 yılında “Yeşil Gelecek” konusunu ele alarak iklim değişikliğine dikkat çeken Tour of Antalya uluslararası bisiklet yarışına katılan gruplarda sürdürülebilirlik, kapsayıcılık, eşitlik, çevre ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. : Sürdürülebilirlik, kapsayıcılık, eşitlik, çevre, sağlık ve yeşil gelecek konularında farkındalık için pedal çevireceğiz.

Uno-X Mobilite Ekibi sürdürülebilir mobilite için yarışacak

İskandinav bisikletçiliğinin gelecekteki yeteneklerini geliştirme vizyonuyla 2016 yılında kurulan Uno-X Pro Cycling Team, 1 Ocak 2024’ten bu yana Uno-X Mobility adı altında bisiklet yarışlarına katılıyor. Uno-X Mobility Group, sporcularını bisiklet elçileri olarak konumlandırarak bisiklete olan ilgiyi ve coşkuyu artırmayı hedefliyor.

Bike Aid bisikletler için pedal çevirecek ve insanlara yardım edecek

Afrika bisikletçiliğini ve sporcularını geliştirmeyi amaçlayan Alman profesyonel bisiklet takımı Bike Aid, 2005 yılında Almanya’da kar amacı gütmeyen bir dernek olarak kurulan benzersiz bir bisiklet topluluğu olarak öne çıkıyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan BIKE AID, ekibinde genç ve deneyimli isimleri harmanlayarak yarışa katılıyor.

Novo Nordisk Takımı diyabet konusunda farkındalık yaratacak

Kadrosu Tip 1 diyabetli sporculardan oluşan Team Novo Nordisk, diyabetin profesyonel sporlar için sorun olmadığını tüm dünyaya gösteren özel bir ekip olarak yarışta yer almaya hazırlanıyor.

TDT-Unibet Bisiklet Takımı bisiklet odaklı sosyal girişimlere destek verecek

UCI ProTeam statüsündeki yol bisikleti yarışlarına odaklanan TDT-Unibet Bisiklet Takımı, bisiklet sporunun yazılı olmayan kurallarını sorguluyor. Spor tutkunlarını eğlendirerek bisiklete başlamaya teşvik eden grup, bisiklet odaklı sosyal girişimlere destek vererek bisiklet tutkunlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor.

Q36.5 Pro Cycling sürdürülebilir geleceğe odaklanacak

Sporun geleceğini ve dünya üzerindeki etkisini yeniden tanımlama amacını bir değişim aracı olarak görerek yarışan Q36.5 Pro Cycling, bisikletin sunduğu hareketlilik sayesinde toplumları sürdürülebilir bir şekilde değiştirmeyi, ilerleme motivasyonuyla hedefliyor. takım kimliğinin özüdür. İklim açısından nötr bir bisiklet çerçevesi olan Q36.5 Pro, sporu sürdürülebilir bir şekilde yapmak için çerçevenin çevresel ayak izini azaltarak sürdürülebilir bir gelecek için pedal çeviriyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu