Yaşam

Fado ve Çağdaş İngiliz Müziği’ni harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

“Diamonds & Demons” albümüyle hızlı bir çıkış yapan, çağdaş İngiliz müziği ile fadoyu harmanlayan müziğiyle doğanın, aşkın ve insan ruhunun derinliklerine inen Nessi Gomes, 11 Kasım’da Güçlü PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Küçük Guernsey adasında Portekizli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen İngiliz müzisyen ve ilahiyatçı Nessi Gomes, çok kültürlülükten ilham alarak klasik ve duygusal Fado müziğini İngiliz çağdaş müziğiyle birleştirerek kendine özgü tarzını yarattı. Doğanın, aşkın ve insan ruhunun derinliklerine inen müzikal sözleri ve büyülü sesiyle Nessi Gomes, 11 Kasım’da Strong PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde unutulmaz bir performansa imza atacak.

2013 yılında yazmaya başladığı müziğini yavaş ve ustalıkla hayata geçiren Gomes, Grammy adayı yapımcı Duncan Bridgeman ile birlikte çalışarak 2016 yılında ilk albümü “Diamonds & Demons”u çıkardı. Karanlığa, cadı hikayelerine, aşka ve inanç arayışına dair nostaljik sözlerle dolu bu albümle çıkış yapan sanatçı, Björk ve Kate Bush gibi isimlerin tarzlarının yanı sıra Portekiz köklerini yansıtan melodilerden de ilham aldı.

Kariyerinin başından bu yana 21 Avrupa ülkesini kapsayan birçok büyük konser ve büyük festival performanslarıyla uluslararası hayran kitlesi kazanan, kendine özgü vokaliyle dinleyicilere büyülü bir atmosfer yaşatan Nessi Gomes, 11 Kasım’da hayranlarıyla buluşacak. Şiddetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde.

Kapı Açma:21.00

Nessi Gomes:21.30

11 Kasım akşamı yapılacak Nessi GomesEtkinliğin biletleri passo.com.tr adresinde.

Bilet fiyatları:

Ön Satış Kategori 1 :440,00 TL

Ön Satış Kategori 2: 550,00 TL

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

mazidagiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu